Uluslararası
Savunma & Havacilik Konferansı
Bookmark and Share
23 – 25 Ekim 2018
Ankara, Türkiye
 • Topluluğa Katılın
  ICDDA Linkedin Grubuna katılabilirsiniz.
  Devamını Gör
 • ICDDA
  ICDDA Ekibi olarak Ankara'da Savunma & Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri etkinliğimize katılımlarınız için teşekkür ederiz. 2018 yılı etkinliğimizde sizleri görmekten memnuniyet duyarız.
  Devamını Gör
 • Özel Stant Tasarımı Duyurusu
  ICDDA 2018 özel stand tasarımları için Kariyer Stand ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim: 0 (532) 771 42 43
  Devamını Gör
 • L3 Teknoloji" ICDDA 2018 etkinliğimizde bizlerle birlikte olacaktır!
  L3 Teknoloji
  Devamını Gör

Etkinlik Hakkında

OSSA, askeri ve sivil, havacılık ve uzay alanlarında çalışan ana sanayi ve KOBİ firmalarına yeni pazarlar bulmak, iş fırsatları yakalamak ve iş ortaklıkları kurmak için yardım etmeyi hedeflemektedir. Havacılık Buluşmalarımız kendine has ihtiyaçları ve fırsatları olan hedef ülke ve bölgelerde havacılık sektörünün daha iyi kavranması amacıyla ikili iş görüşmeleri platformunu, konferansları ve endüstriyel ziyaretleri kapsamaktadır.

Size Sağladığı Avantajlar

Ankara Industrial Days In Defence and AerspaceAnkara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri,üreticiler ve satın almacılar için, daha önceden planlanmış ikili iş görüşmeleri sayesinde tedarik zinciri odaklı işbirliği ve iş fırsatları yakalamak açısından mükemmel bir platformdur. Orjinal ekipman üreticileri ve 1. seviye tedarikçiler sözleşme yöneticileri ile buluşarak sivil ve askeri alanda uzmanlaştıkları kabiliyetlerini sunma fırsatı yakalayacaklardır. Bu zengin program ülkedeki iş ve yatırım fırsatlarının ortaya çıkarılması bakımından önemlidir.

Zaman kazanın ve doğru kişilerle sadece 2 günde tanışın ve görüşün!

İkili İş Görüşmeleri

İş platformumuz organizasyon öncesinde havacılık şirketlerine kendilerini tanıtma ve gerekli kişilerle görüşme talep etme fırsatını sunmaktadır.
Ankara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri katılımcılara kendi seçimleri dahilinde, önceden ayarlanmış ikili iş görüşmeleri ayarlamaktadır.
Bu etkinlik, tedarik zinciri yöneticilerinin, satın almacıların, teknik personelin, tedarikçiler ve sözleşme yöneticilerinin  en kısa zamanda, en doğru insanla talep ve kabiliyetlerini paylaşması için önemli bir araçtır.

Konferanslar

Ankara Savunma ve Havacılıkta Endütriyel İşbirliği Günleri kesinlikle kaçırılmaması  gereken konferanslar düzenlemektedir. Profesyoneller için pazarın, bilimsel,endüstriyel, teknik ve ticari değişimlerinin paylaşılması ve kavranması açısından mükemmel bir fırsattır.

 Uluslararası Savunma ve Havacılık Konferansı
Tasarım ve Yazılım : OMEDYA