ICDDA 2014

İkili İş Görüşmeleri 

One to One business meetings

İş platformumuz organizasyon öncesinde havacılık şirketlerine kendilerini tanıtma ve gerekli kişilerle görüşme talep etme fırsatını sunmaktadır.
Ankara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri katılımcılara kendi seçimleri dahilinde, önceden ayarlanmış ikili iş görüşmeleri ayarlamaktadır.
Bu etkinlik, tedarik zinciri yöneticilerinin, satın almacıların, teknik personelin, tedarikçiler ve sözleşme yöneticilerinin  en kısa zamanda, en doğru insanla talep ve kabiliyetlerini paylaşması için olağanüstü bir araçtır.

 

Konferanslar

Conferences

Ankara Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri misafirlerine mutlaka katılınması gereken bir konferans programı sunuyor. Bu konferanslar ayrıca profesyoneller için deneyimlerini paylaşmak ve pazaran bilimsel, endüstriyel, teknik ve ticari gelişimini anlamak için de büyük bir fırsat.

Orjinal Ekipman Üreticilerinin Satınalma Süreçleri ve Tedarik Zinciri Politikaları

 

Bu seanslar özel olarak büyük orijinal ekipman üreticileri tarafından sunulmaktadır. Orijinal ekipman üreticilerinin tedarik zinciri stratejilerinin daha derinden anlaşılmasını hedefleyen bu organizasyon fırsat gelecek planlarında değişiklik isteyen tedarikçiler için büyük bir fırsattır.

Tematik Konferanslar 

Bu teknoloji ve ürün odaklı sunumlar dinleyiciler için pazar bilgilerini arttırma ve bu bilgilerden en iyi şekilde yararlanma fırsatı sunuyor.

 

 

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları ICDDA'e Aittir