OSSA, ICDDA İle Yakaladığı Başarısını 2018 Yılında Göstermeye Hazır

Added Date 26.03.2018

Dünya Devleri Ankara'ya Geliyor.

Savunma Sanayii Başkanlığı destekleriyle ve OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi Derneği (OSSA) organizatörlüğünde; Savunma ve Havacılık sektöründe faaliyet gösteren firmalara

  • İkili iş görüşmeleri gerçekleştirme,
  • Mevcut iş ilişkilerini geliştirme,
  • Yeni iş ilişkileri oluşturma,
  • Sektörün karşılaştığı problemleri ve olası çözümleri keşfetme fırsatı sunan,

ICDDA Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri etkinliğinin dördüncüsü; 23-25 Ekim 2018 tarihlerinde Ankara’da Hacettepe Beytepe Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

Etkinliğimiz, profesyonel bir ekip tarafından başarı ile gerçekleştirilmekte ve 2013-2014-2016 yılı etkinliklerimiz sonrasında katılımcılardan alınan anket sonuçlarına göre; yapılan görüşmeler ve görüşme yapılan firmaların uygunluğu konusunda %95 oranında katılımcı memnuniyeti göstermektedir. ICDDA düşük maliyetler ile; KOBİ’lere yüksek profilli firmalar ile görüşme imkanı sunmaktadır. 2013-2014-2016 yılı etkinliklerimize yurtdışından gelen Satınalmacıların gösterdiği devamlılık ve ilgi ile; sponsorlarımızın her yıl gösterdiği destek de etkinliğimizin başarısında önemli yer tutmaktadır.

ICDDA organizasyonumuz yurt dışından getirdiği Satın Almacılar ve gerçekleşen başarılı ve etkin ikili iş görüşmeleri ile “Savunma Sanayii Başkanlığı” tarafından 2014 Savunma Sanayi Özel Ödülü ve 2017 yılında Savunma Sanayii tanıtı özel ödülüne layık görülmüştür. T.C Ekonomi Bakanlığı tarafından UR-GE Projeleri kapsamında verilen destekler KOBİ’lerimizin etkinliğe katılımının artması anlamında büyük önem arz etmektedir.

Etkinliğimizin 1. Gününde Sivil Havacılık, Deniz-Hava-Kara Sistemleri, Anayurt Güvenliği Teknolojileri ve Tedarik Zincirinin Geliştirilmesi gibi konularda, yerli ve yabancı yetkin moderatörler eşliğinde birçok ülkeden askeri ve ticari ataşeler, ilgili bürokratlar, Kuvvet Komutanlıkları ve ilgili Bakanlıkların temsilcileri gibi yaklaşık 1600 yetkilinin katılımı ile sektörle ilgili yeniliklerin konuşulduğu, sektörün karşılaştığı problemlerin ve olası çözümlerin tartışıldığı konferanslar düzenlenmektedir. 2. ve 3. gün ise, stantlı katılımcılar için ikili iş görüşmeleri organize edilmektedir.

3.sü Ekim 2016 yılında gerçekleşen etkinliğimizde; 33 ülkeden, 200 firmanın üzerinde katılım ile, 5400 kayıtlı ikili iş görüşmesi yapılmıştır. Yurtdışından AIRBUS DEFENCE AND SPACE, BOEING, DASSAULT SYSTEMS, EADS, LEONARDO GROUP, LOCKHEED MARTIN, MBDA, NAVANTIA, ROLLS ROYCE, SIKORSKY, THALES gibi bir çok önemli firmanın katılımının yanı sıra; yurt içinden ASELSAN, HAVELSAN, FNNS, ISTANBUL TERSANESİ, MKEK, OTOKAR, ROKETSAN, TAI, TEI, THY Teknik  gibi ana sanayi firmalarımız ile pek çok sanayicimiz etkinliğimize katılım göstermiştir.

Software&Design OMEDYA
All Rights Belong To ICDDA